UogaUoga. Part 3


  • Категории
    • Blog

Sveikas, meitenes,

«UogaUoga» turpina lutināt mani, un varu pastāstīt jums par ķermeņa kopšanas «gardumiem», kas šoreiz nonākuši man rokās.

uogauoga cosmetics bodycare 1

Bildes sanāca tādas pavasarīgas.. Lai vai kā, visi šie produkti ir lieliski piemēroti ziemai. Jo kad tad vēl ņemties ar mājas spā rituāliem, ja ne tagad?..

Lieki piebilst, ka UogaUoga izmanto tikai dabīgās sastāvdaļas, nekādus «methil-, benzyl- , paraben-» uc. ķīmiju sastāvā neatradīsiet. Tātad, par visu pēc kārtas.

Pirmais, ko ātri izmēģināju pa dienu, saņemot UogaUoga paciņu, bija lūpu balzāms ar rožu aromātu un avokado sviestu «ROZALINDA, MANA MĪLA! / ROSALINDA, MI AMOR».

uogauoga cosmetics bodycare 2

Smaržo pēc rozes, tiešām! Bet ļoti delikāti, neuzbāzīgi. Par to plusiņš, jo rozes aromāts ir visai specifisks. Klājas viegli, nepatīkamo balto kārtiņu neveidoja, uzvedās nemanāmi un pats izgaisa pastaigas laikā. Lūpas, atgriežoties mājās, bija mīkstas. Tādēļ balzāmiņš palika dzīvot manā somā, līdzi ņemšanai.

 

Vakaram nākot, sagatavojos savam mājas SPA rituālam. Nākamo bija paredzēts izmēģināt ziepes-skrubi ar Šī sviestu un īsto dzintaru “ZAĻĀS DZINTARA KRELLES / GREEN AMBER BEADS” .

uogauoga cosmetics bodycare 3

Ko lai saku.. Dzintars tajā ir. Pietiekami daudz. Ziepītes izrādījās labas pašas par sevi, bet dzintara graudiņi priekš manis tomēr par asu.

 

Visinteresantākais stāsts sanāca ar sejas tīrīšanas līdzekli  “ZIEDU LAUKS / NAKED IN THE FIELDS”ar auzām un balto mālu. Par to, ka UogaUoga’i ir laba humora izjūta- man tagad nav ne mazāko šaubu. Jo produkta nosaukums pilnībā sakrita ar realitāti. Tikai manā gadījumā bija “naked at home”. 😀

Atverot bundžiņu, es atrados dušā, bet TAS izrādījās berams.. Tātad vajadzēja trauciņu, kur to pulverīti sajaukt un arī karotīti.. Dušā nekā tamlīdzīga nebija… 😀

uogauoga cosmetics bodycare 5

Sajaukt pareizo daudzumu ar pirmo piegājienu arī nesanāca. Ar otro piegājienu izdevās dabūt nepieciešamo maskas konsistenci, kas turējās uz sejas. Auzas ir labs skrubītis sausai un jūtīgai ādai. Tādēļ man tas derēja ļoti labi. Nomazgājot, jutās viegls pīlinga efekts. Kopējais verdikts- 8 balles no 10.

 

Un beidzot, mans favorīts no Uogu dāvanām viennozīmīgi izrādījies ķermeņa sviests «DZĒRVEŅU PLŪDI / CRANBERRY FLOOD» ar ideāli sabalansētu smaržas un tekstūras savienojumu.

uogauoga cosmetics bodycare 6

Gaisīgs kā muss, ar svaigu, ļoti dabīgu dzērveņu aromātu. Man patīk, kad ķermeņa produkts smaržo svaigi un delikāti. Burtiski kūst uz ķermeņa, viegli uzklājās un noteikti der lietošanai, kad nekur nav jāsteidzas un vari ļaut tam iesūkties ādā. Cik maiga āda pēc lietošanas- aprakstīt nav iespējams. Teikšu, ka arī no rīta, neskatoties uz sausu gaisu dzīvoklī, āda joprojām bija forša un maiga. Iesaku!