Blog


  • Дата Сентябрь 5, 2014
  • Автор Julija Zolberga

PANDORA ir klāt

Vakar, 4. septembra pievakarē, Domina Shopping iepirkšanās centrā norisinājās grandiozā dāņu juvelierizstrādājumu konceptveikala PANDORA atklāšana, kas vienuviet pulcēja vairāk nekā 100 VIP viesus, tostarp arī mediju pārstāvju un industrijas ekspertus, kā arī sabiedrībā zināmas personības, kas vairāku stundu garumā nodevās krāšņo svinību baudīšanai. Būtiski, ka šis ir sezonas vērienīgākais modes pasākums, kas veselu 130m2 platībā tika greznots ar sarkanā paklāja un citu ne mazāk svinīgu dekorāciju palīdzību.

Neaizmirstamiem iespaidiem bagātā vakara vadītājas lomā iejutās vienmēr šarmantā TV dīva un pasākumu vadītāja Anna Rozīte, kura klātesošos iepazīstināja ar zīmola dibināšanas vēsturi, straujo izaugsmi un tā oriģinālo koncepciju, kā arī mudināja iesaistīties organizatoru sarūpētajās izklaides aktivitātēs. Par pasākuma muzikālo noformējumu, savukārt, visa vakara gaitā gādāja populārais mūziķis un DJ Markus Riva, kurš svinību apmeklētājus priecēja ar modernu un enerģisku house mūzikas izlasi.  

Arī mums ar Juri paveicās ne vien apciemot jauno PANDORA, bet arī vinnēt loterijā patīkamu pārsteigumu- aproci ar STRENGTH un WISDOM kuloniņiem! 🙂 JAUKI!

    PANDORA_040914-123 PANDORA_040914-185 PANDORA_040914-186 PANDORA_040914-60           Fotogrāfs: Jānis Saliņš