Bio


  • img_3454
  • img_3525
  • img_0224

Jūlija Zolberga ir neatkarīga vizāžiste un stila konsultante.

Jau pusaudzes vecumā Jūlija zināja, ka vēlas būt grima māksliniece. Neskatoties uz to, beidzot vidusskolu, ir izvēlējusies “stabilāku”, jurista darbu un veiksmīgi strādāja par civiltiesību juristu, bet nekad nav zaudējis vēlmi darīt cilvēkus vairāk skaistus.
Nespējot pretoties šai vēlmei, Jūlija ir apguvusi grima un stila pamatus. Jūlijai arvien vairāk patīka šī māksla , kas ļauj pārveidot cilvēku izskatu, un palīdz tiem mainīt arī sevis uztveri .

Veiksme uzsmaidīja Jūlijai īstajā laikā un viņa satika ļoti talantīgu un radošu fotogrāfu Juri Zolbergu, ar kuru viņa sāka strādāt komandā kā palīdze, make- up māksliniece un stila konsultante. Vēlāk Juris kļuva par viņas vīru.

Jūlija ir piedalījusies daudzās fotosesijās , uzzināja par neskaitāmām fotosesiju detaļām un iemīlēja šo radošo procesu. Strādājot vienā no plaši pazīstamiem sieviešu žurnāliem “Ļjublju” ir plaši dalījusies ar savām zināšanām, rakstot par stilu, skaistumu, ka arī guvusi atpazīstamību veidojot žurnāla lasītāju “Pārvērtību” jomā.

Jūlija atrod iedvesmu ne tikai katrā atsevišķā modelī un apģērbā, bet arī citu cilvēku ielu stilā, dabā, faktūrās un tīrajās krāsas , kas ir viņas spēcīgā puse. Jūlija ir pieprasīta daudzos make-up veidos- no ļoti tīra gaisīga tēla līdz dramatisku efektu veidošanai. Iedvesmu vienmēr pavada arī noslīpētas grima mākslinieka praktiskās iemaņas, kas vienmēr ļauj sasniegt perfektu rezultātu.

Jūlija pašlaik strādā Rīgā (Latvija) .

Mans portfolio


Daži no klientiem

DELFI
Freya model management
Juris Zolbergs photographer
Люблю
Natalie Model Management